De Betteld 50 jaar!

We zijn jarig! Je hebt het vast al meegekregen. In 1972 is de Betteld opgericht, nu zijn we 50 jaar verder. Reden genoeg om terug te kijken op die 5 decenia. Dat doen we door oude foto's en video's van vroeger, maar ook door ervaringen van mensen. We hebben al heel veel gebundeld in ons boek '50 Jaar de Betteld', maar lang niet alles paste erin. Op deze pagina vind je oude foto's en video's en verhalen van mensen. 

Het boek

Ter gelegenheid van ons 50-jarig bestaan hebben we de mooiste verhalen gebundeld in een boek van wel 80 pagina's! Genoeg leesvoer dus. Alle gasten die deze zomer arriveren ontvangen per gezin een boek. Je kunt hem hier vast inkijken. 

Bekijk het boek

50 jaar de Betteld

De beginfase

De Betteld werd opgericht in 1972 door Bertus Hobelman en zijn vrouw. Gerhard en Marty waren toen nog twee jonge jongens. Hiernaast zie je een aantal foto's uit die begintijd. Het begon met een klein veldje tentjes en groeide langzaam naar wat meer plekjes en mensen die kwamen. Sommige vaste gasten die nu nog steeds op de Betteld komen, waren er toen ook al!